LUBIĘ TO!

No i stało się. Postawiłem pierwsze kroki na Facebooku. Nie było to takie proste i oczywiste. Najpierw Facebook mi się nie podobał, później go nie rozumiałem. W efekcie unikałem go, „bo jeżeli coś mi się nie podoba, to znaczy, że jest kiepskie, a jeżeli czegoś nie rozumiem to znaczy, że jest głupie”. A tak poważnie - nie do końca do mnie przemawia struktura tej strony i jej funkcjonalność. Próba założenia strony na Facebooku na razie spełzła na niczym. Owszem założyłem taką stronę, nie mam czasu na jej uzupełnianie, wobec czego strona jest do dziś nieaktywna.

Jeśli chodzi o „uspołecznienie” mojej strony ograniczyłem się do wprowadzenia funkcji dzielenia się wybranymi treściami ze znajomymi za pośrednictwem nie tylko FB, ale i innych popularnych serwisów społecznościowych [może komuœ to się przyda]. Można było więc do znajomych wysłać link nie tylko strony głównej Żuławy.info, ale także polecić tą drogą wybrane artykuły, relacje i wiadomości. Po roku zauważyłem, że i tak nikt tego nie używa. Wobec powyższego zrezygnwałem i z tego.

Najlepszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażenia opini o stronie pozostają wpisy w Księdze Gości, które cenie sobie bardziej niż dziesiątki znajomych, czy setki „lajków”.


lub


W treści podaj imię i nazwisko lub nick. Możesz też podać adres swojej strony internetowej. Adresów mailowych nie zamieszczam w księdze gości.

Palczewo
Drewnica
Ostaszewo
Wikrowo
Drewnica

2009-